E-Ticaret Danışmanlığı - danışmanlık - Atölye14 İnternet Hizmetleri ve Danışmanlığı
Atölye14 İnternet Hizmetleri ve Danışmanlığı Salacak mh. Bestekar Selahattin Pınar sk. No:123/3 - 34668 Üsküdar, İstanbul. Telefon: (0216) 695 25 26.
Bizi sosyal medyada takip edin!
Birlikte neler yapabiliceğimizi konuşabilmek için bizi arayın!

E-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret Danışmanlık Hizmetimiz

Elektronik ticarete yeni başlıyorsunuz ancak zihninizde soru işaretleri mi var? Hangi yöntemi seçmelisiniz, hazır paketler işinizi görür mü, açık kaynak sistemler yeterli mi, size özel bit yazılım mı hazırlanmalı, bu çalışmalarda hangi süreçler takip edilmeli gibi sorularla başlıyor elbette yolculuğunuz.

Tamamlanmış bie e-ticaret sitesi sahibi olduğunuzda bitti mi peki sorular? Elbette, hayır. Sitenize ziyaretçi çekmek için neler yapmalısınız, sitenize gelen ziyaretçileri etkin bir satın alma deneyimini nasıl sağlayabiliriz, e-ticaret sürecinde yaşamanızın muhtemel oldğu sorunlar nelerdir, bu soruları sonu gelmez bir şekilde uzatabiliriz.

Kısaca e-ticaret ürün organizasyonu haricinde de bir çok teknik bilgi gerektiren bir süreçtir.

Biz ne öneriyoruz?

E-ticaret sitenizi gelin beraber yürütelim. Siz sadece ürün tedariği, lojistik ve müşteri memnuniyeti ile ilgilenirken biz geriye kalan tüm teknik yükü sizin adınıza taşıyalım. Öncelikle ihtiyaç varsa sitenizin hazırlanmasında birlikte çalışalım ve size en uygun çözümü birlikte bulalım. Sonra sitenizin sorunsuz çalışması için gerekli altyapının kurulum ve takibini üstlenelim. En son olarak da dijital alandaki deneyimimizle sizin yeni müşterilere ulaşmanıza yardımcı olacak stratejiler geliştirelim.

Sizin için neler yapabileceğimizi konuşmak için bize ulaşın.