Proje Danışmanlığı - danışmanlık - Atölye14 İnternet Hizmetleri ve Danışmanlığı
Atölye14 İnternet Hizmetleri ve Danışmanlığı Salacak mh. Bestekar Selahattin Pınar sk. No:123/3 - 34668 Üsküdar, İstanbul. Telefon: (0216) 695 25 26.
Bizi sosyal medyada takip edin!
Birlikte neler yapabiliceğimizi konuşabilmek için bizi arayın!

Proje Danışmanlığı

Proje danışmanlığı nedir? Neleri içerir?

Parlak bir fikriniz var ve hayata geçirmeyi mi planlıyorsunuz. Benzeri bir çok çalışma içerisinde bulunmuş ekibimiz biliyor ki internet üzerinden proje geliştirmek bir çok değişkeni olan ve bu alanda tecrübe gerektiren bir iştir. Doğru bir tavsiye ile bazen aylarınızı boşa harcanmadan yönünüzü değiştirebilirsiniz. Bu tavsiyeyi verecek ekibimiz o tavsiyeyi alamadığı için bu bir aylık süreyi harcayarak öğrenmiştir üstelik ve sizin de aynı hataları yapmanızı istemez. Projenizin her aşamasında size yön verecek ekibimizle siz sadece yapacağınız işin özüne odaklanabilirsiniz.

İş birliklerimiz

Ayrıca girişimci ruhla Atölye14 ekibi, sizden böyle bir teklif gelmesi halinde, projenizi inceleyerek gerek yazılım, tasarım yönünden gerekse elindeki kaynaklarla projenize ortak olabilmektedir. Böyle bir çalışma için fikrinizi dinlemeye her zaman zamanımız var.

Sponsorluk çalışmalarımız

Dünya için bir şeyler yapma çabasını önemsiyoruz. Ticari kaygılar taşımadan, bu dünyaya katmak istediğiniz bir şeyler varsa, dijital mecrada elimizden geldiği kadar destek olmayı kendimiz için ödev sayıyoruz. Sponsorluk talepleriniz için, iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Sizin için neler yapabileceğimizi konuşmak için bize ulaşın.