Web Sitesi Bakım Sözleşmesi - Atölye14 İnternet Hizmetleri ve Danışmanlığı
Atölye14 İnternet Hizmetleri ve Danışmanlığı Salacak mh. Bestekar Selahattin Pınar sk. No:123/3 - 34668 Üsküdar, İstanbul. Telefon: (0216) 695 25 26.
Bizi sosyal medyada takip edin!
Birlikte neler yapabiliceğimizi konuşabilmek için bizi arayın!

Web Sitesi Bakım Sözleşmesi

Web Sitesi Bakım Sözleşmesi neden gereklidir?

Maalesef herşey her zaman umduğumuz gibi gitmiyor. Özellikle internet gibi dinamik mecralarda web sitenizin yayınını etkileyecek güvenlik açıkları, ddos saldırıları, yayın kesintileri web sitenizin itibarına çok kısa sürede ciddi zararlar verebiliyor.

Tüm bunların ötesinde web hosting ve e-posta hesaplarının kurulum ve yönetimi de zaman zaman firmalar için ciddi sıkıntılara ve zaman kayıplarına yol açabiliyor. 

Web sitenizin yayınızdaki bir kaç saatlik bir kesinti bile size kalıcı ve ciddi zararlar verebilir. Bu sürenin uzadığı durumlarda arama motorlarındaki sıralamalarınızı kaybedebilirsiniz.

Biz neler yapabiliriz?

Bizim teklifimiz çok net: Siz işinize ve içeriğinize odaklanın. Web sitenizin sağlıklı ve kesintisiz şekilde yayında kalmasını biz sağlayalım. 

Web sitenizin teknik altyapısı ve bunun yönetimi ile ilgili tüm işlemleri biz sizin adınıza yürütürken. Bir sorun durumunda, konunun tüm muhatapları ile de sizin adınıza görüşerek size en hızlı çözümleri sunalım. Web hosting, domain, e-posta hesapları kısaca dijital ortamda web siteniz ile ilgili tüm sorunlarınız için sizin için tek muhatap biz olalım ve böylece siz işinizi yaparken gözünüz arkada kalmasın.

Elbette öncelikle sitenizin sorunsuz ve sürekli yayında kalması için gerekli tedbirleri alıyoruz. Ancak dijital ortamda sorunlar her zaman olası. bunları asgariye çekebilmek için de tüm bilgileriniz Türkiye'nin en yetkin data centerlarında yedeklenmiş olarak tutulur. Bir alanda sorun ortaya çıktığı an, biz sorun ile ilgilenirken siz yedek sunucularımız üzerinden yayına devam edebilirsiniz.

Sizin için neler yapabileceğimizi konuşmak için bize ulaşın.