Web Sitesi Yönetimi - danışmanlık - Atölye14 İnternet Hizmetleri ve Danışmanlığı
Atölye14 İnternet Hizmetleri ve Danışmanlığı Salacak mh. Bestekar Selahattin Pınar sk. No:123/3 - 34668 Üsküdar, İstanbul. Telefon: (0216) 695 25 26.
Bizi sosyal medyada takip edin!
Birlikte neler yapabiliceğimizi konuşabilmek için bizi arayın!

Web Sitesi İçerik Yönetimi

İçerik Yönetimi Hizmetimiz

Web sitenizdeki içerik ne kadar güncel? Ziyaretçileriniz web sitenize geldiklerinde yıllardır aynı içeriği mi görüyorlar? Ya da tasarım aşamasında sonra güncellediğiniz içerikler görsel olarak sizi tatmin etmiyor mu?

Web sitesi içeriğinizin güncellenmesini ekibimize devrederek siz sadece işinizin yürütülmesine odaklanın. Biz sizden gelen bilgileri derleyerek, gerekirse yeni metinler oluşturarak, bilgilerinizi banner çalışmaları ile görselleştirerek web sitenizden duyuralım.

Web sitenizin içeriklerinin güncellenmesinin yanı sıra, ziyaretçilerinizin site içerisindeki tüm aktivitelerini de izleyip size düzenli raporlar gönderiyoruz. Hangi sayfanız ne kadar ilgi gördü, en yüksek siteyi terk etme oranı hangi sayfalarınızda ve bu rakamları geliştirmek için neler yapabiliriz, dijital alanda uzun yıllardır çalışan ekibimizin deneyimi ile web sitenizi hareketlendirin.

Üstelik gerekli durumlarda sizin için araştırmalar yaparak site içeriği de oluşturabiliyoruz, ziyaretçilerinize sektör hakkındaki güncel bilgileri ulaştırabilmeniz için dijital medya araştırması ve takibi de yapabiliyoruz, bu alanlardan toplanan verilerle sizin ziyaretçilerinize özel haber ve makaleler de üretebiliyoruz. Elbette faaliyet alanınızdaki bu tür çalışmalar sizin rehberliğiniz ve onayınızla ilerliyor.

Sizin için neler yapabileceğimizi konuşmak için bize ulaşın.