Katalog - Broşür Tasarımları - tasarım - Atölye14 İnternet Hizmetleri ve Danışmanlığı
Atölye14 İnternet Hizmetleri ve Danışmanlığı Salacak mh. Bestekar Selahattin Pınar sk. No:123/3 - 34668 Üsküdar, İstanbul. Telefon: (0216) 695 25 26.
Bizi sosyal medyada takip edin!
Birlikte neler yapabiliceğimizi konuşabilmek için bizi arayın!

Katalog - Broşür Tasarımları

Katalog ve Broşür Tasarımı Çalışmalarımız

Katalog ve broşür gibi içeriğin ön planda olduğu türde çalışmalarda, içerik sahibi sizler ile, bu içeriği müşterilerinize en etkileyici şekilde sunulması için çalışacak bizlerin koordinasyon içerisinde çalışması tüm diğer detayların önüne geçebilmektedir. Bizler bu durumun farkında olarak özellikle katalog ve broşür tasarım çalışmalarımızda önce içeriği ve sizi anlamaya çaba harcıyoruz.

İçerik ve sizin beklentileriniz hakkında yeterli ön bilgiyi aldıktan sonra, tasarım konseptimize karar verebilmek için öncelikle size taslak çalışmamızı hazırlayıp sunuyoruz. Sizinle birlikte hazırladığımız bu taslak tasarım çalışması üzerinden konseptimize, gerekli revizelerle, birlikte karar verdikten snra uygulama aşamasına geçiyoruz.

Uygulama aşamasında da sizden aldığımız içeriği, hedef kitlemize en etkin ve etkileyici şekilde sunabilecek şekilde katalog çalışmasını tamamlıyor ve yeniden sizinle birlikte bir revize süreci içerisinde son kontrollerini yapıyor ve sizin de onayınızla çalışmayı tamamlıyoruz.

Çalışmamız tamamlandıktan sonra size tasarımlarımızı baskıya hazır şekilde teslim ediyoruz. Ancak dilerseniz baskı aşamasında da işbirliği yaptığımız çözüm ortaklarına sizi yönlendirebilir ve gerekirse baskı süreçlerini de sizin adınıza yürütebiliriz.

Sizin için neler yapabileceğimizi konuşmak için bize ulaşın.