Profesyonel Power Point Sunum Tasarımı - Atölye14 İnternet Hizmetleri ve Danışmanlığı
Atölye14 İnternet Hizmetleri ve Danışmanlığı Salacak mh. Bestekar Selahattin Pınar sk. No:123/3 - 34668 Üsküdar, İstanbul. Telefon: (0216) 695 25 26.
Bizi sosyal medyada takip edin!
Birlikte neler yapabiliceğimizi konuşabilmek için bizi arayın!

Sunum Tasarımı

Power Point, Keynote Sunum Tasarımı

Şirketinizi, ürününüzü, hizmetlerinizi müşterilerinize anlatırken onları etkilemenize yardımcı olabiliriz! Profesyonelce hazırlanmış bir sunum ile dinleyicilerinize, işinize gösterdiğiniz özeni hissettirebilirsiniz.

Ekibimiz sunumunuzun hazırlanması sürecinde sizinle birlikte çalışarak, sizden alacağı veriyi, en doğru ve etkili şekilde görselleştiriyor. Böylece sunum esnasında mesajınızın dinleyicilere direk ve görsel olarak etkili biçimde sunulmasını sağlıyoruz. Gerisi size kalmış.

Sunum Tasarım Süreci

Power point sunu tasarımı

Hazırlanacak sunum konusunda sizden gerekli ön bilgiler alındıktan sonra tasarım ekibimiz size minik bir konsept sunum hazırlıyor ve bu taslak çalışma üzerine fikirlerinizi alıyoruz. Sizden gelen bilgi ve yönlendirmeler doğrultusunda, siz görsel tasarıma onay verene kadar tasarım sürecimiz devam ediyor.

Görsel tasarımımıza sizden onay aldıktan sonra ise yine sizden aldığımız içerik bilgilerini sahne sahne sunum içerisindeki bütünlüğü de gözeterek tasarlıyoruz.

Power Point ya da Keynote hazırlanan sunuma, içerikle birlikte son şekli verildikten sonra yeniden size bir sunum yapıyoruz ve son revizelerinizi alıyoruz. Sunum tasarım sürecimiz sizden onay alana kadar devam ediyor ve onayınızla sunum dosyasını kullanacağını mecraya uygun biçimde size teslim ediyoruz.

Sizin için neler yapabileceğimizi konuşmak için bize ulaşın.