Web Sitesi Tasarımı - tasarım - Atölye14 İnternet Hizmetleri ve Danışmanlığı
Atölye14 İnternet Hizmetleri ve Danışmanlığı Salacak mh. Bestekar Selahattin Pınar sk. No:123/3 - 34668 Üsküdar, İstanbul. Telefon: (0216) 695 25 26.
Bizi sosyal medyada takip edin!
Birlikte neler yapabiliceğimizi konuşabilmek için bizi arayın!

Web Sitesi Tasarımı

Neden önemlidir?

Atölye14 ekibi olarak yıllardır bu sektörde edindiğimiz deneyimlerden bazı şeyler öğrendik. Başarılı bir internet sitesi sahibi olmadan, işinizle ilgili diğer tüm detaylar önemini kaybediyor. Web siteniz, ürün ya da hizmetinizin kalitesi kadar başarınız için önemlidir. Her ne kadar yüksek kaliteli ürün ya da hizmet sunuyor olursanız olun, emin olun potansiyel müşterileriniz bu hizmetlere ihtiyaç duyduklarında internetten araştırma yapıyorlar ve onlara ulaşabilmek için söylediğiniz söz, kararlarını etkiliyor. Sizi tanımayan insanlar için, ancak internet siteniz kadar kaliteli bir firmasınız!

Biz nasıl çalışıyoruz?

Tüm bu ciddiyetin farkında olarak, öncelikle sizin ihtiyaçlarınızı, hedeflerinizi ve beklentilerinizi dinliyoruz. Biliyoruz ki, başarılı bir internet sitesi için tek bir formül yok. Sizin ihtiyaçlarınız ve hedef kitlenizi analiz ediyoruz ve onların davranışlarına göre internet çalışmalarımızı planlıyoruz. Bu amaçla web sitenizin oluşumunda, tasarımından uygulamasına kadar her aşamaya sizi de dahil ediyoruz. Tüm çalışmaları takip edebileceğiniz bir test alanında çalışmalarımızı ilerletiyoruz ve size her aşamada, web sitesi çalışmanıza müdahale etme olanağı tanıyoruz.

Peki ya sonrası? 

İnternet sitesi çalışmalarımızı tamamladığımızda, sizi geride bıraktığımız bir proje olarak değil, yeni bir iş ortağı olarak görüyoruz. Ancak sizi, bize muhtaç olarak bırakmıyoruz ve tüm web sitesi çalışmalarımızı, standart olarak ekibimiz tarafından geliştirilen bir içerik yönetim sistemi ile birlikte hazırlıyoruz. Böylece web siteniz ile birlikte size teslim edilen bir panelden, kullanıcı adınız ve şifreniz ile sitenizdeki tüm içeriği dilediğiniz zaman yönetebiliyorsunuz. Üstelik var olan içerikleri güncelleyebilmenin yanı sıra sitenize yeni bölümler sayfalar ekleyebiliyorsunuz ve sitenizdeki logo, slogan gibi sabit içerikler de dahil olmak üzere tüm bilgilere dilediğiniz zaman müdahale edebiliyorsunuz.

Tamamladığınız çalışmalardan oluşan portfolyomuzu görüntülemek için tıklayın.

Sizin için neler yapabileceğimizi konuşmak için bize ulaşın.