E-Ticaret Uygulamaları - yazılım geliştirme - Atölye14 İnternet Hizmetleri ve Danışmanlığı
Atölye14 İnternet Hizmetleri ve Danışmanlığı Salacak mh. Bestekar Selahattin Pınar sk. No:123/3 - 34668 Üsküdar, İstanbul. Telefon: (0216) 695 25 26.
Bizi sosyal medyada takip edin!
Birlikte neler yapabiliceğimizi konuşabilmek için bizi arayın!

E-Ticaret Uygulamaları

Özel E-Ticaret Yazılım Geliştirme

Hazır e-ticaret paketleri ihtiyaçlarınızı ihtiyaçlarınızı karşılamıyor mu? Size özel kurgulanmış bir e-ticaret deneyimi, birbirinin kopyası onlarca rakibinizin arasından sıyrılmanıza yardımcı olacaktır. Tümüyle sizin ihtiyaçlarınıza göre planlanmış e-ticaret yazılımlarımız ile, siz hazır şablonlara çalışma biçiminizi uydurmaya çalışmayın, size özel e-ticaret yazılımını beraber hazırlayalım.

Tedarik sürecinden muhasebe işlemlerine, ödeme yöntemlerinden, stok takibine, görsel tasarımında teslimat sürecine kadar tümüyle sizin için özelleştirilmiş ve hiç bir sınırlayıcı yanı olmayan bir e-ticaret sistemine ihtiyacınız varsa, bu konudaki tüm deneyimimizle sizinle beraber çalışmaya hazırız.

Ayrıca ekibimiz edindiği tüm e-ticaret deneyimleri ile size en uygun yöntemi belirlemek için de size rehberlik etmeye hazır. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize göre tüm seçenekleri önce size açıkça aktarıyoruz. Sizinle birlikte vereceğimiz karar ile e-ticaret çalışmalarınızda izleyeceğiniz yolu beraber belirliyor ve size bu yolda rehberlik ediyoruz.

Özel e-ticaret yazılımları geliştirmenin yanı sıra gerek hazır e-ticaret yazılımlarının seçimi ve özelleştirilmesinde, gerek açık kaynak e-ticaret sistemlerinin özelleştirilmesi, kurulumu ve kullanımında verebileceğimiz destek ile size en uygun çözümü üretmek için çabalıyoruz.

Sizin için neler yapabileceğimizi konuşmak için bize ulaşın.