İçerik Yönetim Sistemi - yazılım geliştirme - Atölye14 İnternet Hizmetleri ve Danışmanlığı
Atölye14 İnternet Hizmetleri ve Danışmanlığı Salacak mh. Bestekar Selahattin Pınar sk. No:123/3 - 34668 Üsküdar, İstanbul. Telefon: (0216) 695 25 26.
Bizi sosyal medyada takip edin!
Birlikte neler yapabiliceğimizi konuşabilmek için bizi arayın!

İçerik Yönetim Sistemi

İçerik yönetimi sistemi nedir?

Bir internet siteniz var. Peki içeriği ne kadar güncel? İnternet sitenizi artık bir tanıtım kataloğundan öteye taşıyın. Tüm web sitesi tasarım çalışmalarımızda standart olarak sunduğumuz içerik yönetim sistemimiz ile, internet sitenizi tümüyle sizin kontrolünüze veriyoruz. Tümüyle kendi ekibimiz tarafından geliştirilmiş bu içerik yönetim sistemi ile web sitenize yeni sayfalar ekleyebilir, var olan sayfalarınızı güncelleyebilir, üstelik daha da ileriye giderek web sitenizdeki logo, slogan, adresler, notlar gibi sabit bilgileri dahi güncelleyebiliyorsunuz. Ziyaretçileriniz ile en güncel bilgileri paylaşın

İyi bir internet siteniz var, ancak güncelleyemiyor musunuz?

Mevcut internet sitenizden memnunsunuz ancak içeriğiniz güncellerken sıkıntı mı yaşıyorsunuz. Dilerseniz mevcut sitenizin tasarımına ve tüm özelliklerine sadık kalarak, içerik yönetim sistemimizi sizin sitenize entegre edebiliriz. Böylece hem tasarım çalışması için ekstra ücret ödemezsiniz, hem de tümüyle yönetilebilir bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Site yönetimi için ek ücret ödemeyin!

Web sitesi tasarım çalışmanızla ya da bağımsız olarak size sunduğumuz içerik yönetim sistemi için hiç bir düzenli ödeme yapmanız gerekmiyor. Web sitenizi ve yönetim panelinizi hazırladıktan sonra, tüm kodları ile birlikte size teslim ediyoruz.

Sizin için neler yapabileceğimizi konuşmak için bize ulaşın.