Mobil Web Sitesi Tasarımı - yazılım geliştirme - Atölye14 İnternet Hizmetleri ve Danışmanlığı
Atölye14 İnternet Hizmetleri ve Danışmanlığı Salacak mh. Bestekar Selahattin Pınar sk. No:123/3 - 34668 Üsküdar, İstanbul. Telefon: (0216) 695 25 26.
Bizi sosyal medyada takip edin!
Birlikte neler yapabiliceğimizi konuşabilmek için bizi arayın!

Mobil Web Sitesi Tasarımı

Mobil versiyon neden gerekli?

Günümüzde internet kullanıcıları sadece bilgisayarlarının başında olduklarında değil, günün her anında mobil cihazlardan internete erişebiliyorlar. Mobil internet kullanımı her geçen gün biraz daha artıyor ve görünen o ki çok yakında mobil aygıtlardan üretilen trafik, diğerlerini geride bırakacak.

Hâl böyleyken, mobil cihazlar ile web sitenize erişen kullanıcılar sitenizi nasıl görüyor hiç kontrol ettiniz mi? Monitörler için hazırlanmış tasarımlar, mobil cihazlardan gelen ziyaretçiler için eziyete dönüşebiliyor.

Görsel tasarımın yanı sıra, mobil kullanıcıların davranışları da farklıdır. Diğer kullanıcılar gibi uzun süre içeriğinizi inceleme şansları yoktur çoğu zaman. Onlara özel, ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik "compact" içerikler sunmalısınız.

Biz ne yapabiliriz?

Web sitenizin ana tasarımından farklı olarak, mobil cihazlar ile gelen ziyaretçileri otomatik olarak yönlendireceğimiz ikinci bir arayüz vasıtasıyla, onlara özel olarak tasarlanmış, çok daha temiz ve pratik bir arayüzden içeriğinize ulaşmalarını sağlayabiliriz.

Sizin için neler yapabileceğimizi konuşmak için bize ulaşın.